Відгуки наших студентів після молодіжного обміну в Словенії:

Я Дарина Петровчук, студентка групи МЕ-11 кафедри міжнародних економічних відносин. Початок навчального семестру ми з колегами провели на кемпінгу Меніна, Словенія, досліджуючи тему екології і зовнішнього довкілля. Хоч це не перший мій проєкт, я одразу зрозуміла, що цей буде особливим. Локація додала проєкту унікальності: кемпінг Меніна розташований у мальовничій частині Словенії, що створило неповторну атмосферу. Вибравши екологічний варіант транспортування, ми відчули себе героями пригод, адже транспорт у Словенії мав свої сюрпризи: хоча ціни на автобуси доступні, чи приїде той автобус, залежало від випадку. Особливістю цього проєкту стало те, що серед учасників були представники абсолютно різних культур: Україна, Єгипет, Йорданія, Сакартвело та Мальта. Спілкування з ними допомогло дізнатися багато нового про різні культури, життя і менталітет. Як завжди, з’явилися люди, з якими було дуже комфортно і весело проводити час, але прощання з ними було важким. Програма молодіжного обміну була дуже вільною, що спершу мене трохи спантеличило, адже я вже маю досвід участі в Еразмусі. Однак всі переживання виявились марними: під час тім-білдінгу ми самі складали розклад, і кожна команда мала різний план, що ще раз підтвердило нашу різноманітність у поглядах. Це не завадило нам бути креативними та активно долучатися до заходів. Я досі пам’ятаю хаотичні сценарії для ТікТоку, культурний вечір, де ми представляли Україну, та вільний день, що дозволив нам дослідити країну. Особливо я була рада доєднатися до команди для відвідування Логарської долини – це місце вразило своєю красою і захоплюючими пейзажами. Еразмус – це досвід, який варто спробувати; як тільки спробуєш, він стає частиною твоєї звички.