Успіхи студентів Академії у ІІ етапі Всеукраїнської студентської Олімпіади з дисципліни «Міжнародна економіка»

З 1 по 4 квітня 2015 року в Національному університеті «Львівська політехніка» на базі Інституту економіки і менеджменту проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської Олімпіади з дисципліни «Міжнародна економіка».

Талановиті та ерудовані студенти вищих навчальних закладів України мали змогу продемонструвати своєї теоретичні знання та практичні навички з дисципліни «Міжнародна економіка». Академію представляли студенти 3-го курсу напряму підготовки «Міжнародна економіка» Педич Анна, Гурина Катерина, Ожеховський Володимир, які стали переможцями І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з міжнародної економіки.

На офіційному відкритті олімпіади звучало багато привітань і найкращих побажань учасникам. Була оголошена програма роботи, представлено професійне журі конкурсу, до складу якого увійшли фахівці з міжнародної економіки провідних економічних вузів України.

Традиційно змагання Олімпіади відбувалося у два тури. Теоретичний та практичний етапи були досить складними та напруженими, адже всі учасники намагалися якнайкраще представити свій навчальний заклад. У І турі учасникам було запропоновано виконати письмові тестові завдання, у ІІ турі – розв’язати задачі з дисципліни «Міжнародна економіка». Наші учасники продемонстрували глибокі знання, міцні вміння і навички володіння матеріалом з дисципліни «Міжнародна економіка»
За результатами двох турів, зайнявши високі позиції в рейтингу учасників, наші студенти були відзначені такими нагородами: Педич Анна В’ячеславівна (гр. МЕ-21) нагороджена Грамотою за І місце у номінації «За глибокі знання міжнародної економіки та оригінальну методику аналізу», Гурина Катерина Андріївна (гр. МЕ-22) нагороджена Грамотою за І місце у номінації «За інноваційність», Ожеховський Володимир Володимирович (гр. МЕ-21) нагороджений Грамотою за І місце у номінації «За креативність мислення». Усі учасники олімпіади отримали сертифікати.

Кафедра міжнародної економіки щиро вітає своїх переможців та бажає їм наснаги, цілеспрямованості наполегливості та нових перемог.

Інформацію підготувала доцент кафедри міжнародної економіки Хомутенко Л. І.