В УАБС НБУ відбувся молодіжний брейн-ринг

28 квітня 2015 року в науковій бібліотеці ДВНЗ «УАБС НБУ» (м. Суми) відбувся локальний молодіжний конкурс «Вивчай Європу – змінюй Україну!», який було ініційовано Представництвом ЄС в Україні.

Організаторами змагання виступили Інформаційний центр ЄС наукової бібліотеки та представники кафедри міжнародної економіки.
Метою конкурсу було заохочення молоді до вивчення європейської історії, економіки, культури, усвідомлення нею власної ролі й значення у житті держави, причетності до європейського співтовариства.
Участь у конкурсі взяли 9 команд: старшокласники ЗОШ № 2, № 7, № 10, № 17 і № 23 м. Суми, команда кадетського корпусу, збірна команда студентів Сум ДУ і СНАУ та дві команди УАБС НБУ.
З вітальним словом до учасників і вболівальників звернувся завідувач кафедри міжнародної економіки, к.е.н., доцент Ю.М. Петрушенко, який представив команди та запросив до слова їх капітанів.
Захід розпочався з оголошення правил конкурсу ведучою, старшим викладачем кафедри міжнародної економіки, к.е.н. О.Б. Афанасьєвою Конкурс було проведено в форматі «Що? Де? Коли?». Гра складалася з двох раундів по 10 запитань у кожному. На пошук правильної відповіді команди мали 1 хвилину. Питання були цікаві і стосувалися історії та сьогодення як Європейського Союзу в цілому, так і окремих країн-членів.
Всі команди продемонстрували високий рівень знань щодо політичного та економічного устрою країн Європи, їх культурної спадщини. Але на декілька питань вірну відповідь надала лише одна команда – команда “УАБС”.
Тож, підсумувавши набрані бали за правильні відповіді, поважне журі в особі доцентів кафедри міжнародної економіки к.е.н. Т.В. Мазило та к.е.н. Л.І. Хомутенко оголосило результати конкурсу і об’явило переможців.
Найбільшу кількість балів і найвищий рейтинг отримала команда студентів УАБС НБУ спеціальності «Міжнародна економіка», яка і стала переможцем гри.
Друге місце виборола команда кадетського корпусу, а третє – посіла команда учнів ЗОШ №7 м. Суми.
Команда-переможець була нагороджена флеш-накопичувачами, призери отримали сувеніри з символікою Європейського Союзу від Представництва ЄС. Всі команди-учасники отримали на пам’ять брошури Паскаля Фонтена «Європа у 12 уроках».
Команда студентів УАБС НБУ візьме участь у півфіналі регіонального брейн-рингу, який відбудеться 19 травня 2015 року в м. Новоград-Волинський Житомирської області. А в кінці червня в Києві відбудеться фінал конкурсу в якому будуть змагатися чотири найкращі команди з України.

Інформація підготувала Т.В.Мазило