Відбулася моделювальна гра «У шкурі депутата»

27-29 жовтня 2023 року відбувся цікавий захід для молоді м. Суми та Сумської області на базі конгрес-центру СумДУ – моделювальна гра «У шкурі депутата». Метою проєкту було надати можливість учасникам зможуть відчути себе в шкурі місцевих депутатів, спробувати зрозуміти, як працює місцеве самоврядування, напрацювати рішення, створювати коаліції, просувати свої ініціативи і збирати голоси для їхньої підтримки. Учасникам надали можливість відчути себе справжніми депутатами, взяти участь у розробленні та прийнятті місцевих ініціатив, працювати у справжній сесійній залі. Як це відбувалося, дивіться у відео.

Гра «У шкурі депутата» реалізована ГО “Сумська молодіжна організація «Ліцей» за підтримки Управління молоді та спорту Сумської ОДА, ГО «Простір рівних можливостей»” та кафедри міжнародних економічних відносин СумДУ.