Захід для старшокласників м. Суми

У суботу 21 вересня 2024 року в освітньому центрі «Укриття» за сприяння кафедри міжнародних економічних відносин ННІ БІЕМ СумДУ відбувся захід для старшокласників міста Суми. П’ятнадцятьом учасникам із загальноосвітніх закладів обласного центру було запропоновано підвищити знання з української мови шляхом виконання письмових завдань із аналізом правильності написання та розглядом можливих граматичних та пунктуаційних помилок. Молоді люди залишились задоволені зустріччю, бо така спільна робота наразі є розкішшю та можлива лише в безпечних умовах, які повною мірою забезпечує приміщення Конгрес-центру СумДУ. Маємо надію, що через деякий час, ми зможемо повернутись і до занять у звичайних аудиторіях першого та вище поверхів.