Аспірант Кафедри Владислав Діброва був відібраний для участі у тренінгу для тренерів та тренерок проєкту Ради Європи

Аспірант Кафедри міжнародних економічних відносин СумДУ Владислав Діброва був відібраний для участі у тривалому навчальному курсі – тренінгу для тренерів та тренерок, що організовує проєкт Ради Європи «Молодь за демократію в Україні: Фаза III» у співпраці з Міністерством молоді та спорту України.

Тривалий навчальний курс сприятиме реалізації проєктів у сфері молоді в Україні шляхом розвитку компетентностей молодіжних працівників та працівниць, молодіжних тренерів та тренерок, молодих активістів та активісток, підтримки якості неформальної освіти та навчальних заходів у воєнний та післявоєнний період, а також дозволить молодим людям активно підтримувати, захищати, просувати та отримувати користь від основних цінностей Ради Європи: права людини, демократія та верховенство права.

Тривалий навчальний курс включає кілька етапів та поєднує очні зустрічі, проєктне навчання та онлайнове навчання, інтенсивну схему підтримки розвитку тренерських компетентностей, менторство тощо. Основою для навчання та розвитку на курсі будуть такі особливості:

·  Перший та другий очні семінари – липень та жовтень 2024.
·  Онлайн-навчання – з серпня 2024 року по травень 2025 року;
·  Самооцінювання – протягом усього курсу;
·  План навчання – протягом усього курсу;
·  Менторство – протягом усього курсу;
·  Третій очний семінар – травень 2025.
·  Навчальна практика.

Очікується, що всі учасники/учасниці спланують, проведуть та оцінять короткий навчальний захід, який може відбутися в будь-який час між двома очними семінарами, а також повну навчальну програму перед очним третім семінаром (травень 2025 року).

Тривалий навчальний курс не передбачатиме формальної сертифікації учасників/учасниць як професійно кваліфікованих тренерів та тренерок. Індивідуальні сертифікати участі та портфоліо досягнень будуть надані проєктом Ради Європи «Молодь за демократію в Україні» кожному учаснику/учасниці, які завершать навчальний курс. Так само завершення навчального курсу не означатиме автоматичного зарахування до експертного пулу молодіжних проєктів Ради Європи, але відкриє можливість подати заявку до експертного пулу(пулів) у сфері молоді.