Дебати у форматі Карла Попера «Механізми ЄС для протидії сучасним викликам і загрозам: сильні та слабкі сторони»

30 березня 2023 року під час роботи Міжнародної науково-практичної конференції “МЕХАНІЗМИ ПРОТИДІЇ СУЧАСНИМ ВИКЛИКАМ І ЗАГРОЗАМ: ДОСВІД ЄС ДЛЯ УКРАЇНИ”, яка проводилася в рамках виконання Проєкту програми ЄС Еразмус+ за темою «Implementation of European Union mechanisms for combating modern challenges and threats» (101085700 – IMEU – ERASMUS-JMO-2022-HEITCH-RSCH) (2022-2025 рр.), пройшли дебати у форматі Карла Попера «Механізми ЄС для протидії сучасним викликам і загрозам: сильні та слабкі сторони».

В рамках дебатів було обговорено питання ефективності механізмів культурної дипломатії в контексті викликів війни.

Основною їх метою було формування у студентів навичок критичного мислення, пошуку аргументів, поваги до опонентів, а також вміння донести власну думку у ввічливій формі.

Правила дебатів передбачали формування двох команд, які були опонентами, а також формування окремої суддівської команди з усіх інших учасників дебатів, які віддали голос за ту команду чиї аргументи під час обговорення були більш переконливими.

У дебатах прийняли участь більше 30 учасників, серед яких студенти СумДУ спеціальності міжнародні економічні відносини, студенти інших українських та європейських ВНЗ, а також науковці, викладачі вищих навчальних закладів, представники бізнес-структур та інші стейкхолдери.

Участь у дебати допомогла учасникам розвинути важливi навички, необхiднi для досягнення життєвого успiху в сучасному демократичному суспiльствi та  пiдвищити рiвень знань.

Щиро дякуємо модераторам – викладачам кафедри МЕВ к.е.н., доц. Марині Домашенко та к.е.н., доц. Вікторії Школі, за професійну організацію та всім учасникам заходу за плідну роботу, цікаві та змістовні аргументи!