Грантові можливості: лекція для аспірантів ЧНУ імені Петра Могили в рамках Модуля Жана Моне

6 квітня 2023 року в рамках реалізації серії лабораторії ідей модулю Жана Моне «Досвід ЄС для підвищення рівня працевлаштування молоді через розвиток професійних навичок», що фінансується програмою Еразмус+ (ERASMUS – JMO -2021-MODULE -SKILLS4JOB-101047867), була проведена зустріч на базі Чернігівського національного університету імені Петра Могили.
На зустрічі були присутні здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти PhD першого та другого курсу, тема зустрічі: «Грантові можливості для молодих науковців». Запрошеним лектором виступила кандидат економічних наук, доцент кафедри міжнародних економічних відносин Сумського державного університету О.М. Замора.
Протягом лекції учасники розглянули грантові можливості розвитку для молодих науковців, що фінансуються програмами ЄС і є нині доступними в Україні, зокрема в фінансовій перспективі 2021-2027 року. Аспірантів цікавили перспективи отримання грантів на різних ступенях наукової кар`єри та різних напрямків діяльності, не лише наукової.
Під час заходу Оксана Замора поділилась досвідом міжнародної діяльності Сумського державного університету, запропонувала долучитись до онлайн курсу з модулю «ЄС щодо підвищення рівня працевлаштування молоді через розвиток професійних навичок».
Презентовані можливості сприятимуть навичкам залучення джерел фінансування наукових проєктів, підготовці проєктних пропозицій, забезпечуватимуть здійснення ефективного проєктного менеджменту та сприятимуть академічній мобільності молодих науковців.