Міжнародна конференція “Механізми протидії сучасним викликам і загрозам: досвід ЄС для України”

З 30 по 31 березня 2023 року в рамках Проєкту програми ЄС Еразмус+ за темою «Implementation of European Union mechanisms for combating modern challenges and threats» (101085700 – IMEU – ERASMUS-JMO-2022-HEITCH-RSCH) (2022-2025 рр.) проходила міжнародна науково-практична конференція “МЕХАНІЗМИ ПРОТИДІЇ СУЧАСНИМ ВИКЛИКАМ І ЗАГРОЗАМ: ДОСВІД ЄС ДЛЯ УКРАЇНИ”. У роботі конференції прийняло участь більше 160 зареєстрованих учасників з 15 країн світу, серед яких науковці, викладачі вищих навчальних закладів, здобувачі вищої освіти, представники бізнес-структур, державні службовці, громадські активісти та інші стейкхолдери.

Під час конференції відбулася презентація Проєкту «Implementation of European Union mechanisms for combating modern challenges and threats» програми ЄС Еразмус+ тематичним керівником, координатором проєкту к.е.н., доц. провідним науковим співробітником кафедри МЕВ СумДУ, постдоком Технічного Університету Мюнхена (Німеччина) Вікторією Школою. Також були представлені фахові, змістовні й надзвичайно цікаві доповіді інших членів робочої групи Проєкту та запрошених учасників конференції, та проведено їх обговорення у секціях за тематичними напрямками. Крім того, під час роботи конференції було проведено дебати у форматі Карла Поппера «Механізми ЄС для протидії сучасним викликам і загрозам: сильні та слабкі сторони», в рамках яких було обговорено питання «Механізми культурної дипломатії в контексті викликів війни».

Щиро дякуємо всім учасникам за плідну та цікаву роботу під час конференції!

Більше інформації про конференцію за посиланням