Дебати у форматі Карла Поппера «Механізми ЄС для протидії сучасним викликам і загрозам: сильні та слабкі сторони»

30 березня 2023 року під час роботи Міжнародної науково-практичної конференції “МЕХАНІЗМИ ПРОТИДІЇ СУЧАСНИМ ВИКЛИКАМ І ЗАГРОЗАМ: ДОСВІД ЄС ДЛЯ УКРАЇНИ”, яка проводилася в рамках виконання Проєкту програми ЄС Еразмус+ за темою «Implementation of European Union mechanisms for combating modern challenges and threats» (101085700 – IMEU – ERASMUS-JMO-2022-HEITCH-RSCH) (2022-2025 рр.), пройшли дебати у форматі Карла Попера «Механізми ЄС для протидії сучасним викликам і загрозам: сильні та слабкі сторони».

В рамках дебатів між представниками цільових груп Проєкту (представниками академічної спільноти, міської влади, бізнес-структур, громадським активістам та іншим зацікавленим сторонам) було обговорено питання ефективності механізмів культурної дипломатії в контексті викликів війни.

Більше інформації про дебати можна знайти за посиланням.

Другий турнір дебатів у форматі Карла Поппера «Механізми ЄС для протидії сучасним викликам і загрозам: сильні та слабкі сторони»

19 травня 2023 р. під час роботи ІV Міжнародної науково-практичної конференції “Міжнародні економічні відносини та сталий розвиток”, яка проходила на кафедрі міжнародних економічних відносин СумДУ, в рамках виконання Проєкту програми ЄС Еразмус+ за темою «Implementation of European Union mechanisms for combating modern challenges and threats» (101085700 – IMEU – ERASMUS-JMO-2022-HEITCH-RSCH) (2022-2025 рр.) викладачами кафедри к.е.н., доц. Вікторією Школою та к.е.н., доц. Мариною Домашенко було проведено другий турнір дебатів у форматі Карла Поппера «Механізми ЄС для протидії сучасним викликам і загрозам: сильні та слабкі сторони».

В рамках дебатів було обговорено ряд питань, зокрема ефективності механізму санкцій проти країн, які надають росії торгові канали, а також концептуальні засади формування механізму реєстрації збитків, завданих росією Україні.

Більше інформації про дебати можна знайти за посиланням.