Амбасадор Сумського державного університету Олена Білоцерківська

Ми не щодня чуємо історії про молодих людей, які впливають на свою спільноту та за її межами. Проте, історія студентки Сумського державного університету руйнує шаблони і демонструє лідерські якості далеко не по роках. Знайомтесь з Оленою Білоцерківською!

Успішна випускниця Української Академії Лідерства, проектний координатор, членкиня Сумської молодіжної ради, Амбасадор Сумського державного університету – це лише мала частина звань, якими моожна назвати Олену. У цій статті ми хочемо поділитися  різноманітними досягненнями нашої майже випускниці та розказати про шлях, який вона пройшла під час навчання в нашому університеті.

Після вступу до Сумьского державного університету на спеціальність Міжнародні економічні відносини, Олена розпочала свій шлях до успіху, вступивши до Української академії лідерства, престижної 10-місячної освітньої програми для підлітків в Україні, які прагнуть стати новим поколінням лідерів. Незважаючи на те, що тоді Олена лише вступила на перший курс, вона побачила можливість розвинути свої лідерські якості та подала заявку на участь у програмі. Це була інтенсивна програма, яка випробувала її здібності та спонукала до зростання.

Досвід і знання, які вона отримала під час програми, надихнули її стати проектним координатором двох громадських організацій вже після завершення першого року навчання в СумДУ. Загалом Олена реалізувала вісім соціальних проектів, які позитивно вплинули на громаду та допомогли їй самій розвинути лідерські здібності та комунікативні.

У міру того, як Олена просувалась у своїй академічній подорожі, вона продовжувала випробувати себе та досліджувати нові можливості. Її відданість лідерству та суспільним змінам продовжилася, коли вона стала членом Сумської молодіжної ради восени 2020 року. Ця можливість дозволила їй стати частиною процесу прийняття рішень та відстоювати важливі для неї та її громади питання.

Зараз Олена є Амбасадором Сумського державного університету, тому ви можете часто бачити її на наших сторінках в соціальних мережах.

На другому році навчання Олена розпочала міжнародну програму обміну Erasmus+ в Університеті Альмерії в Іспанії, де вивчала економічні науки протягом весняного семестру 2021 року. Наступного року вона провела весняний семестр в Чеському університеті наук про життя в Празі, що дало їй можливість відчути нову культуру та дізнатися про різні економічні системи. Такі міжнародні можливості для Олени відкрилися завдяки тісній співраці СумДУ з іноземними університетами-партнерами.

Коли почалася війна в Україні, Олена, перебуваючи в Празі, відразу ж долучилася до волонтерського руху допомоги українцям. Її відданість волонтерству та громадській діяльності продовжувалася, навіть попри те, що вона переслідувала свої освітні та кар’єрні цілі.

Незважаючи на свої вражаючі досягнення, Олена продовжує рухатися далі і зараз проходить дослідницьке стажування Mitacs Globalink в Університеті Конкордія в Монреалі, Канада. Ця можливість дозволила їй отримати цінний досвід у своїй галузі та налагодити контакти з професіоналами міжнародного рівня.

Що примітно в досягненнях Олени, так це те, що вона досягла так багато за такий короткий час, незважаючи на те, що значну частину свого навчання в СумДУ фізично не була в Сумах. Її готовність шукати можливості в межах та за межами університету й спільноти дозволила їй отримати цінний досвід та залишити певний позитивний вплив на громаду. Олена продовжує свої звершення, її самовідданість, наполеглива праця та відданість соціальній справедливості та лідерству є свідченням сили освіти та цілеспрямованості. Дуже приємно, що сама Олена відмічає вагомий внесок в її досягнення саме навчання в Сумському державному університеті!
Ми не можемо дочекатися, щоб побачити, яке майбутнє чекає на нашу майже випускницю Олену, яка вже стільки досягла!