Проєкт “Академічна культура та принципи доброчесності у СумДУ” (США, 2017 р.)

У вересні-жовтні 2017 року в СумДУ реалізовано інформаційно-освітній проект “Академічна культура та принципи доброчесності в СумДУ”. Мікро-грант в сумі 12000 грн був отриманий  в рамках “Проєкту сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP” . Проект фінансувався Американськими радами з міжнародної освіти за підтримки Посольства США в Україні у партнерстві з Міністерством освіти і науки України.

Координатор проєкту: к.е.н., доцент кафедри міжнародної економіки ННІ БТ “УАБС” Сумського державного університету Замора Оксана Михайлівна

Мета проєкту: сприяння ствердженню високої академічної культури у спільноті Сумського державного університету через формування у учасників освітнього процесу високих академічних моральних цінностей, стимулювання до соціальної активності та відповідальності під час навчання, викладання та проведення наукової діяльності на основі принципів академічної доброчесності.

Напрями проєкту:
1) формування ініціативного кола через проведення двох тренінгів для 30 осіб на теми доброчесності у щоденному житті академічної громади та житті кожного студента;
2) поширення інформації серед університетської спільноти про академічну доброчесність в експрес форматі: «стіна доброчесності», інформаційний буклет, символ академічної доброчесності.

Для наповнення «стіни доброчесності» серед студентської громади на початку жовтня 2017 р. було оголошено конкурс з призовим фондом на найкращі матеріали (фото-, графічні зображення).

У рамках проєкту було сформовано в електронному форматі інформаційний буклет «Дорожня мапа доброчесності для першокурсника».

Результатами проєкту стали:
– практичні інструменти системного інформування університетської спільноти (абітурієнтів, студентів, батьків, викладачів, громадськості) щодо академічної доброчесності;
– наповнення веб-сайту університету новинами,
– інформаційний буклет для першокурсників,
– візуальний символ академічної доброчесності