Співробітництво Академії та ветеранів АТО

Українська академія банківської справи формалізувала партнерство з ветеранами АТО Сумської області.

Нещодавно ГО «Спілка ветеранів АТО Сумської області» підписала Меморандум про співпрацю та партнерство з Українською академією банківської справи. У спілку входять військовослужбовці яким громадська ініціатива «Допомога Сумським Військовослужбовцям» та трудовий колектив Академії допомагав під час їх бойової служби в зоні проведення АТО на Сході України.

Підписання меморандуму відбулось завдячуючи ініціативі Лаврика Володимира Володимировича, голови спілки та бійців-ветеранів, адже вони вдячні трудовому колективу Академії за надану допомогу і мають намір відплатити добром за добро. Влітку цього року Спілка ветеранів вже направляла лист до НБУ, Адміністрації Президента та Кабінету Міністрів України з проханням поставитись з якомога більшою увагою та сприянням до ситуації, яка склалась довкола нашого ВНЗ. Через кілька днів після того, як лист надійшов у відомства – Академії були виділені бюджетні місця.

Меморандум передбачає взаємну підтримку та співпрацю, в першу чергу в області навчання та перепідготовки учасників АТО та їх сімей. Спілка ветеранів планує направити запити до відомчих органів з метою виділення додаткових бюджетних місць та фінансування на освітні програми для учасників бойових дій, учасників АТО та членів їх сімей на базі Академії. Подання будуть складені в рамках круглих столів та діалогу між членами Спілки та ініціативною групою в Академії.

Подібним чином формалізована співпраця є безпрецедентним випадком на теренах України і в цьому на Академію можуть рівнятись провідні ВНЗ нашої держави. Адже люди, які, ризикуючи власним життям захищали Суверенітет України, мають право отримати бажану професію мирного часу і обов’язок освітніх закладів усіляко сприяти цьому процесу.

Окрім того зараз розглядається можливість підписання подібного меморандуму з 58 моторизованою бригадою, які базується в Сумській області.

Старший викладач кафедри міжнародної економіки

Мозговий Я. І.