В Українській академії банківської справи відбувся V Сумський обласний турнір юних економістів

Академія разом з Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації є ініціатором проведення Сумського обласного турніру юних економістів. Цьогорічний Турнір проходив з 8 по 10 жовтня традиційно у стінах Української академії банківської справи.

У турнірі приймали участь 16 команд міста Сум та Сумської області:

1. «Аделаіда» (Комунальна установа Олександрівська гімназія Сумської міської ради Сумської області)
  2. «Меридіан» (КУ Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 ім. Д. Турбіна)
  3. «FORTUS» (Конотопська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Конотопської міської ради Сумської області)
  4. «Вега» (КУ ССШ №1 ім. В.Стрельченка)
  5. «Дилема полоненого» (Конотопська гімназія Конотопської міської ради Сумської області)
  6. «Десятка» (Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10 ім. О.Бутка)
  7. «Легіон» (Державний ліцей-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою “Кадетський корпус” імені І.Г. Харитоненка)
  8. «На відміну від» (Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Охтирської міської ради)
  9. «Сота» (Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Охтирської міської ради)
  10. «FORTIS» (Краснопільська гімназія Краснопільської районної ради Сумської області)
  11. «Де Сміт» (Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10 ім. О.Бутка)
  12. «Стимул» (Краснопільська ЗОШ І-ІІІ ст. Краснопільської районної ради)
  13. «Carpediem» (Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7)
  14. «Actiontime» (Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7)
  15. «Капітал» (Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 імені героя україни олександра аніщенка)
  16. «Альянс» (Тростянецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5)

Запитання були дуже цікавими, дискусійними, але доволі складними, деякі – навіть для науковців, що входили до складу журі Турніру на чолі із Васильєвою Тетяною Анатоліївною. Та все ж, незважаючи на це, майбутні студенти-економісти проявили себе справжніми ерудитами. Члени журі одностайно погодилися з тим, що всі без винятку учасники вирізнялися високою ерудованістю, широтою світогляду, кмітливістю та здатністю відстоювати свою точку зору.

В якості експерта-консультанта традиційно виступив завідувач кафедри міжнародної економіки, кандидат економічних наук, доцент Петрушенко Юрій Миколайович.

У фінал до складу журі увійшли:

Школьник Інна Олександрівна — проректор Української академії банківської справи, доктор економічних наук, професор;

Радченко Олег Володимирович – начальник філії Сумського обласного управління АТ “Ощадбанк”;

Журавка Федір Олександрович – завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Української академії банківської справи, доктор економічних наук, професор;

Фролов Сергій Михайлович – завідувач кафедри фінансів Української академії банківської справи, доктор економічних наук, професор.

Не зважаючи на напруженість фінальних змагань, серед учасників панувала радісна та дружня атмосфера.

Упевнену перемогу відсвяткувала команда школярів «FORTUS» – Конотопська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Конотопської міської ради Сумської області.

Друге призове місце дісталося командам «Дилема полоненого» (Конотопська гімназія Конотопської міської ради Сумської області) та ««Вєга»» (Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 імені В. Стрельченка).

III місце посіли команди: «Аделаіда», «Десятка», «Сота», «Капітал», «Легіон», «Carpediem».

Усі учасники турніру та керівники команд були нагороджені почесними грамотами під час урочистого закриття.

Чимало учасників змагань здобули відзнаки в окремих номінаціях, а саме:

«Кращий гравець турніру» – Кузнєцова Каріна Вікторівна (Сумська загальноосвітня школа I- ІІІ ступенів № 15 імені Дмитра Турбіна)

«Кращий капітан» – Співак Дмитро Євгенович (Тростянецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5)

«Кращий доповідач» – Устінов Антон Сергійович (Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 імені В. Стрельченка)

«Кращий опонент» – Чаманов Руслан Олександрович (Олександрівська гімназія)

«Кращий рецензент» – Прийма Олексій Олегович (Конотопська гімназія Конотопської міської ради Сумської області)

Після закінчення турнірних змагань керівники команд та учасники висловили щиру подяку організаторам турніру за створення комфортабельних умов для роботи та відпочинку, а членам журі – за професійне та неупереджене ставлення. Вони висловили надію, що проведення обласних турнірів юних економістів на базі академії буде продовжено і далі!