Спільні дослідження з науковцями Ліверпульського університету

Завідувач кафедри міжнародних економічних відносин Петрушенко Ю.М. та аспірантки кафедри (Петренко Софія, Єременко Ольга, Передерій Тетяна) з червня 2024 року беруть участь у програмі спільних досліджень в Ліверпульському університеті. Програма передбачає співпрацю з професорами та підвищення наукового рівня студентів.

Ліверпульський університет та Сумський державний університет (СумДУ) співпрацюють в рамках нової програми досліджень та інновацій. Минулого року університет встановив партнерські відносини з Сумським державним університетом для обміну ресурсами, навчанням та ідеями. Наразі вже проведено такі заходи, як прийом українських студентів до Міжнародної літньої школи, як на території університету, так і віртуально, доступ до ресурсів електронної бібліотеки та підтримка ІТ-потреб Сумського університету.

Нова програма спрямована на зміцнення дослідницьких зв’язків та розвиток довгострокових партнерських відносин між двома організаціями, зокрема, в галузі економіки, відновлюваних джерел енергії, цифрової інфраструктури, медицини та багатьох інших.