Участь координаторки проєкту програми ЄС Еразмус+ “Implementation of European Union mechanisms for combating modern challenges and threats” у Міжнапродній літній школі у Ліверпульському університеті

01-19 липня 2024 р. координаторка проєкту програми ЄС Еразмус+ за темою “Implementation of European Union mechanisms for combating modern challenges and threats” (101085700 – IMEU – ERASMUS-JMO-2022-HEITCH-RSCH) к.е.н., доц. Вікторія Школа взяла участь у Міжнародній Літній Школі у Ліверпульському університеті (Велика Британія), яка проводилася у онлайн форматі.

В рамках Міжнародної літньої школи учасники заходу вивчили курс “202324-IEEL026 – Sustainable Development Goals (SDGs): Global Challenges, Local Action, Achieved Outcome”, який проводився під крівництвом проф. Adam Mannis.

Під час заходу учасники розглянули цілі сталого розвитку, глобальні ризики та кліматичні виклики, питання інтегрального вирішення соціальних, економічних та екологічних викликів сьогодення та майбутнього, локальні заходи щодо досягнення цілей сталого розвитку, кліматичні заходи закладів вищох освіти, європейський досвід сталого розвитку, питання психології сталої поведінки, принципи економіки благополуччя для забезпечення її відновлення після пандемії COVID-2019  тощо, а також провели індивідуальні дослідження локальних інноваційних проектів, спрямованих на вирішення глобальних викликів та загроз в контексті досягнення цілей сталого розвитку, представили та обговорили результати досліджень.

Загалом захід сприяв розвитку навичок проведення досліджень та спільного навчвння, а також підготував слухачів до того, щоб бути конкурентоспроможними та впевненими у своєму внеску у покращення світу.

Щиро дякуємо команді літньої школи – Adam Mannis, керівник модуля; Joan Squires, менеджер міжнародної літньої школи; Peter Martin, академічний керівник Міжнародної літньої школи; Grace Edge, Радник із глобальних можливостей; Amy, Ellie, Maisha and Niamh, асистенти студентів Міжнародної літньої школиза надихаюче, корисне та приємне навчання, а також сподіваємося на продовження плідної співпраці!