Участь виконавиці проєкту Модуль Жана Моне у круглому столі «Успішні європейські практики безвідходності та розвитку циркулярної економіки: перспективи впровадження в Україні»

29.06.2023 виконавиця гранту Європейської комісії Модуля Жана Моне «Implementation of European Union mechanisms for combating modern challenges and threats» (101085700 – IMEU – ERASMUS-JMO-2022-HEITCH-RSCH) (2022-2025 рр.) к.е.н., доцент Вікторія Школа взяла участь у круглому столі «Успішні європейські практики безвідходності та розвитку циркулярної економіки: перспективи впровадження в Україні», який проводився Придніпровською державною академією будівництва та архітектури у онлайн форматі.

Під час круглого столу було розглянуто технології безвідходності, план дій ЄС щодо циркулярної економіки, європейські практики безвідходності на шляху до кліматично нейтрального міста (на прикладі Ірландії, Нідерландів, Німеччини, Фінляндії, Швеції). Крім того, було представлено цікаві практики успішної екологізації урбанізованого середовища, зокрема, досвід циркулярних міст ЄС таких, як м. Відень (Австрія), м. Рубе (Франція), м. Антверпен (Бельгія), м. Марібор (Німеччина).

Крім того, учасники заходу обговорили проблеми створення дорожньої карти та переходу до сталого міста, проблеми імплементації європейських практик безвідходності в Україні, недоліки адміністративно-управлінської системи на прикладі проєкту будівництва сміттєпереробного заводу на полігоні ТПВ «Правобережний» у м. Дніпро; проблемні моменти побудови кліматично-нейтральної, ресурсо-ефективної та конкурентної економіки в Україні та повоєнного відновлення міст України.

Бальше інформації про захід за посиланням