Участь виконавиці проєкту програми ЄС Еразмус+ «Implementation of European Union mechanisms for combating modern challenges and threats» та студентів спеціальності міжнародні економічні відносини та туристичний бізнес та індустрія гостинності у Польсько-Українській Конференції «Стратегічне партнерство: поглиблення польсько-українських відносин у європейському контексті»

24 квітня 2024 року виконавиця проєкту програми ЄС Еразмус+ за темою «Implementation of European Union mechanisms for combating modern challenges and threats» (101085700 – IMEU – ERASMUS-JMO-2022-HEITCH-RSCH) к.е.н., доц., доцент кафедри міжнародних економічних відносин Домашенко Марина Дмитрівна та студенти груп Ме-01а, Ме-02а.ан, МЕВ-21, МЕВ-31 спеціальності міжнародні економічні відносини та груп Т-21, Т-21-3 спеціальності туристичний бізнес та індустрія гостинності прийняли участь у Польсько-Українській Конференції «Стратегічне партнерство: поглиблення польсько-українських відносин у європейському контексті». Організатор заходу ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» (ІЕД) та Варшавський Інститут Підприємництва (WEI).

Під час конференції обговорили майбутнє Європейського Союзу з Україною, роль польсько-української співпраці, досвід Польщі та уроки інтеграції Польщі в ЄС та їх значення для України, а також шляхи посилення економічної та політичної взаємодії між Польщею та Україною.

Конференція проходила у три сесії.

1. “Майбутнє Європейського Союзу з Україною: виклики та переваги”
  2. Вчимося з польського досвіду: політика, адаптація та зростання в ЄС».
  3. Створення каркасу співпраці: політика, бізнес та інновації

СПІКЕРИ ЗАХОДУ:

ОЛЕКСАНДР ІЛЬКОВ, Генеральний директор Офісу з європейської та євроатлантичної інтеграції;

ЯРОСЛАВ ГУЗИ, посол Республіки Польща в Україні;

КАТАРІНА МАТЕРНОВА, Посол Європейського Союзу в Україні;

АНДРІЙ СИБІГА, Перший заступник Міністра закордонних справ України;

ІВАННА КЛИМПУШ-ЦИНЦАДЗЕ, Голова Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України до Європейського Союзу;

ТОМАШ ВРУБЛЕВСЬКИЙ, Президент Варшавського інституту підприємництва;

PAWEŁ KOCHANOWICZ (Polish Embassy, I Secretary, Economic Section);

SZYMON WASZCZYN (President, International Association of Polish Entrepreneurs in Ukraine);

ОЛЕКСАНДР БУЛЬБА, генеральний директор Нової Пошти (TBC), та інші

Щиро дякуємо організаторам за можливість прийняти участь у конференції!