Викладач кафедри взяла участь в міжнародній конференції «Брокери соціальних інновацій», Польща

29-30 березня 2023 відбулася міжнародна конференціюя з соціальних інновацій, в якій взяла участь к.е.н., доцент кафедри міжнародних економічних відносин Замора О.М. Спікери з усієї Європи обговорювали такі теми, як роль соціальних інновацій – локально та глобально, можливості фінансування та практичні аспекти впровадження соціальних інновацій, включаючи приклади хороших практик з Польщі та Європи. Захід відбувся в Краківському технопарку, Польща, зібравши 60 225 учасників з усієї Європи (наживо та через веб-трансляцію).
Конференція мала на меті:
– Обговорення ролі соціальних інновацій – локально та глобально
– Обговорення практичних аспектів соціальних інновацій (їх проектування, впровадження та поширення)
– Презентація результатів проекту Social Innovation Brokers
– Презентація соціальних інновацій з Польщі та Європи.
Конференція проводилася в рамках проекту «Брокери соціальних інновацій», що фінансується з фондів ЄЕЗ та норвезьких грантів (№ проекту: EOG/21/K3/W/0042). Наші викладачі д.е.н., професор, завідувач кафедри Петрушенко Ю.М. та к.е.н., доцент Замора О.М. були учасниками проекту, проходячи навчальний курс.
Проект Social Innovation Brokers (BIS) спрямований на розробку пілотної версії професійного навчання для Social Innovation Brokers. Цей тренінг є першим у Польщі та в Центральній та Східній Європі (ЦСЄ) курсом для підготовки до роботи в цій новій та унікальній професії. Навчання складається зі 100 годин практичних лекцій, воркшопів та проектної роботи. Реузльтатом є створення механізму підтримки, розвитку та поширення соціальних інновацій та соціального діалогу на місцевому та регіональному рівнях. Участь у проекті допоможе учасникам отримати навички та знання, необхідні для втілення соціальних інновацій у життя. Це також буде можливість налагодити контакти (в тому числі з навчальними закладами, керівниками шкіл, представниками ЗМІ та освітянами з інших країн).
Детальна інформація про програму конференції на https://socialinnovationbrokers.eu/pl/konferencja/